Invallers verliezen van leider KEG Gistel met 3-4
Anderhalf uur vooraleer de fanionploeg aan de slag ging ontvingen de invallers leider KEG Gistel op De Valkaart. Het werd een doelpuntenrijke match afgesloten op 3-4 voor de bezoekers. Coach Michiel Meyskens en TVJO Hans Mulier zagen hoe in de eerste helft KSVO twee keer op voorsprong kwam via Quinten Vanderjeugd (1-0, 15′) en Tijs Debussche (2-1, 37′), maar een dekselse aanvaller van de bezoekers Arno Vanneste zorgde dat de ruststand liefst 2-3, met drie opeenvolgende goals, een hattrick, welisweer geen loepzuivere, maar toch. Hij zorgde voor de 1-1 (25′), de 2-2 (38) en de 2-3 (42′).Milo Minnebo kon kort na de rust gelijkstellen (47, 3-3) maar uiteindelijk zorgde bezoeker Roland even na het uur voor de 3-4 eindstand.
KSVO speeld emet Kasper Van Leirsberghe; Niels Vanhooren (75’Abdelah Bouremah), Remi Desticker, Sander Desmet (62’Tanguy Dekeyser), Len Dobbelaere, Aaron De Muer, Tijs Debussche, Rayan Mahjoubi (62’Mathis Van Poucke); Milo Minnebo, Quinten Vanderjeugd, Charis Clevers (66’Tibo Hoste). Elias Van Troeye en Nicolas Tocco die vaak bij de beloften spelen fun geerden als teamafgevaardigde en materiaal mannen.
Gistel neemt een voorsprong van 7 punten op KSVO dat nu op de tweede plaats staat, al hebben niet alle ploegen evenveel punten. Zo heeft Gistel één match meer gespeeld dan KSVO.Volgend weekend spelen de KSVO-invallers uit bij Eernegem B, aftrap zaterdag om 18 uur.
De beloften kwamen dit weekend niet in actie. Vrijdagavond spelen ze uit bij FC Gullegem.
(Daniel C.)
Recente reacties