Contact

Locatie

De Valkaart

A. Rodenbachstraat 48 A
8020 Oostkamp
A

Andere Info

Rekeningnummer lidgelden: BE66 7755 5257 2443

Facturatieadres: KSV Oostkamp, Leliestraat 49, 8020 Oostkamp

Btw-nummer: BE 0410 425 113

Telefoonnummer terrein

050/82.44.64

Email sportieve vragen:

sportief@ksvoostkamp.be

Email administratieve vragen en PSD:

administratie@ksvoostkamp.be

Email kledij en webshop:

kledij@ksvoostkamp.be

Email technische vragen:

technisch@ksvoostkamp.be

 

 

Andere Contactinfo

Gerechtelijk Correspondent (GC) – officiële contact KBVB

Tom Teerlinck

tom.teerlinck@ksvoostkamp.be 

 

Voorzitter

Paul Devliegere

paul.devliegere@ksvoostkamp.be 

 

Sportief verantwoordelijke (TVJO)

Hans Mulier

hans.mulier@ksvoostkamp.be 

 

Contactpersoon afgevaardigden

Liesbeth Lescouhier

administratie@ksvoostkamp.be 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ombudsman en API

Patrick Geers

patrick.geers@ksvoostkamp.be

Referee Ambassador

Richard Doeven

richard.doeven@gmail.com 

Scouting

 Pieter Steyaert

steyaertcastillo@telenet.be