Speeldag 4 : Jong K.S.V.O. – Eendracht De Haan S.K.
Datum: 20 september 2025
Eindstand: 1-4
Jong K.S.V.O. kende een moeilijke avond tegen een efficiënt De Haan dat al vroeg de bovenhand nam. Na amper zeven minuten werd de score geopend door Jens Boey, die de 0-1 tegen de netten prikte. Ondanks enkele goede Oostkampse combinaties voor de rust, ontbrak het aan scherpte in de zone van de waarheid om echt gevaar te creëren.
Na de pauze ging de jonge thuisploeg op zoek naar de gelijkmaker, maar De Haan sloeg genadeloos toe. Op het uur was het opnieuw Jens Boey die het verschil maakte met zijn tweede van de avond (0-2). Tien minuten later zorgde Larsen Sys voor de geruststellende 0-3, waarna Brian Laplasse met de 0-4 de match helemaal besliste.
Jong K.S.V.O. bleef knokken voor de eerredder en werd daar in de slotminuten voor beloond: Nicola Schuurmans scoorde in de 89ste minuut de 1-4, meteen de eindstand van een duel waarin de bezoekers hun ervaring en efficiëntie toonden.